NAPIŠTE NÁM

Vaše názory jsou pro nás velice důležité

V případě jakýchkoliv podnětů, postřehů, nebo návrhů, neváhejte nám je sdělit a využijte možnost komentáře na této stránce, popřípadě nás prosím kontaktujte na e-mailu: petr.macejka@udimo.cz

1 komentář

 1. Petra Hnátková

  Vážení zastupitelé a radní Statutárního města Karlovy Vary,
  v rámci zvýšení bezpečnosti dopravy (jak automobilové, tak pro pěší), bychom nutně potřebovali přechod pro chodce u mateřské školy Javorová ve Staré Roli. V okolí mateřské školky není jediný přechod a že ten by se přes frekventovanou silnici směrem na Mezirolí opravdu hodil. Jsme nuceni, a s námi všichni ostatní rodiče, přebíhat vozovku s dětmi v náručí (jinak v plném provozu ani nelze). Dovoluji si Vás tímto požádat o zařazení požadavku na přechod pro chodce u mateřské školky Javorová přes vozovku ke kostelu Na nebevstoupení Páně ve Staré Roli do připravovaného plánu mobility.

  Pokud bychom Vás eventuelně mohli požádat o sdělení způsobu rychlejšího řešení tohoto požadavku, prosím o informaci na koho se obrátit.

  Velmi děkuji
  S pozdravem

  Ing. Petra Hnátková
  Partyzánská 3, 360 17 Karlovy Vary – Stará Role
  email:petrushe@seznam.cz

  Odpovědět

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

NA ZPRACOVÁNÍ SE PODÍLÍ:

ZADAVATEL
Statutární město Karlovy Vary

ZPRACOVATEL
UDIMO, spol. s r.o.

ŘÍDÍCÍ VÝBOR
Členy výrobního výboru jsou zástupci zadavatele, tedy Statutárního města Karlovy Vary, kteří mají v kompetenci řídit tento projekt ze strany města.

PRACOVNÍ SKUPINY
Pracovní skupiny jsou tvořeny z řad zástupců objednatele, zpracovatele a odborníků na danou oblast věnující se všem konkrétním dílčím tématům v rámci SUMP.

VEŘEJNOST

PODNIKATELSKÝ SEKTOR

VEŘEJNÝ A NEZISKOVÝ SEKTOR