NAPIŠTE NÁM

Vaše názory jsou pro nás velice důležité

V případě jakýchkoliv podnětů, postřehů, nebo návrhů, neváhejte nám je sdělit a využijte možnost komentáře na této stránce, popřípadě nás prosím kontaktujte na e-mailu: petr.macejka@udimo.cz

4 komentáře

 1. Jaroslav Štěrba

  Dobrý den,

  dnes večer (30.9. cca ve 21:30) jsem vyplňoval pocitovou mapu města.
  Vyplnil jsem data za část parkování (12 míst) a MHD (návrh nové autobusové linky), bohužel při přechodu na další část zadávání se mi místo formuláře zobrazily výsledky bez možnosti anketu dokončit.

  Existuje nějaký způsob, jak předat mé podněty
  Bohužel jsem se o anketě dozvěděl až v tomto týdnu a k vyplnění jsem se dostal až dnes, nicméně jsem neočekával, že akce bude uzavřena v průběhu večera.

  Předem díky za odpověď.
  Jaroslav Štěrba

  Odpovědět
  • Petr Macejka

   Dobrý den,
   těší nás Váš zájem a budeme rádi, když nám své podněty zašlete v jakékoli formě na emailovou adresu:
   pavel.rohac.ml@udimo.cz
   S pozdravem
   PR

   Odpovědět
 2. Petra Hnátková

  Vážení zastupitelé a radní Statutárního města Karlovy Vary,
  v rámci zvýšení bezpečnosti dopravy (jak automobilové, tak pro pěší), bychom nutně potřebovali přechod pro chodce u mateřské školy Javorová ve Staré Roli. V okolí mateřské školky není jediný přechod a že ten by se přes frekventovanou silnici směrem na Mezirolí opravdu hodil. Jsme nuceni, a s námi všichni ostatní rodiče, přebíhat vozovku s dětmi v náručí (jinak v plném provozu ani nelze). Dovoluji si Vás tímto požádat o zařazení požadavku na přechod pro chodce u mateřské školky Javorová přes vozovku ke kostelu Na nebevstoupení Páně ve Staré Roli do připravovaného plánu mobility.

  Pokud bychom Vás eventuelně mohli požádat o sdělení způsobu rychlejšího řešení tohoto požadavku, prosím o informaci na koho se obrátit.

  Velmi děkuji
  S pozdravem

  Ing. Petra Hnátková
  Partyzánská 3, 360 17 Karlovy Vary – Stará Role
  email:petrushe@seznam.cz

  Odpovědět
  • Pavel Roháč

   Dobrý den,
   děkuji Vám za příspěvek a současně bych se Vám chtěl omluvit se za takto pozdní odpověď. V současné době dopracováváme Analytickou část, Vaši informaci evidujeme a budeme se jí zabývat až v Návrhové části projektu.
   Vzhledem ke koncepční povaze projektu doporučujeme pro rychlejší řešení tohoto problému příspěvek směrovat na Odbor dopravy magistrátu města KV, přičemž bych Vás chtěl také požádat, abyste tento námět (případně i další náměty na zlepšení) zakreslila do pocitové mapy, která je součástí Plánu mobility a kterou najdete na odkazu:
   https://www.pocitovemapy.cz/doprava-karlovy-vary-2018/
   Děkuji a ještě jednou se omlouvám za časovou prodlevu.

   Odpovědět

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

NA ZPRACOVÁNÍ SE PODÍLÍ:

ZADAVATEL
Statutární město Karlovy Vary

ZPRACOVATEL
UDIMO, spol. s r.o.

ŘÍDÍCÍ VÝBOR
Členy výrobního výboru jsou zástupci zadavatele, tedy Statutárního města Karlovy Vary, kteří mají v kompetenci řídit tento projekt ze strany města.

PRACOVNÍ SKUPINY
Pracovní skupiny jsou tvořeny z řad zástupců objednatele, zpracovatele a odborníků na danou oblast věnující se všem konkrétním dílčím tématům v rámci SUMP.

VEŘEJNOST

PODNIKATELSKÝ SEKTOR

VEŘEJNÝ A NEZISKOVÝ SEKTOR