NAPIŠTE NÁM

Vaše názory jsou pro nás velice důležité

V případě jakýchkoliv podnětů, postřehů, nebo návrhů, neváhejte nám je sdělit a využijte možnost komentáře na této stránce, popřípadě nás prosím kontaktujte na e-mailu: petr.macejka@udimo.cz

7 Komentáře

 1. Hana Brandtlová

  Dobrý den, kde prosím najdu (ve kterém dokumentu dopravního generelu), kdy a jak se zlepší možnost parkování pracujících v centru města (nám. dr. Horákové), zda se změní k lepšímu dopravní obslužnost Bohatic a zda zde bude konečně vybudována vlaková zastávka, když nám vlaky jezdí pod okny? Nepočítá se dále kupř. s lepším propojením Bohatic a Dalovic, kam řada dětí dojíždí do školy? Spojení krom ranního školního spoje katastrofa. Děkuji Brandtlová

  Odpovědět
 2. Karel Juklíček

  Dobrý den.
  Zajímalo by mě proč nový návrh ÚP nerespektuje nedokončené závazky vyplývající z Úp z roku 2013. Konkrétně se jedná o dokončení tzv. Městského okruhu. Před dvanácti lety dokončený Tuhnický most svedl převážnou část dopravy v západní části města do ulice Západní a nasměřoval denně tisíce automobilů pod okna obyvatel úseku mezi čerpací stanicí OMV a křižovatkou Západní – Šumavská do úzké štěrbiny kde z jedné strany tvoří „zátku“ soustava kruhových objezdů a z druhé strany železniční přejezd. V tomto místě jsou díky zásahu Magistrátu(Tuhnický most) naprosto nevyhovující a zdraví obyvatel poškozující podmínky(24h denně extrémní hluková i emisní zátěž). Jistě by nebylo od věci aby si Magistrát tyto skutečnosti vlastním měřením prověřil a poté zohlednil v novém ÚP. Co je ovšem velice smutné, Magistrát moc dobře ví o podobně exponovaných místech ve městě a nikde ani nepadla zmínka o možnosti využití moderních technologií jako je tzv. „tichý asfalt“.
  Za sebe i své sousedy žádám o aktualizaci a realizaci změny ÚPmKV 2000/2,5, která dává velké šance ke zlepšení obslužnosti a zkvalitnění životních podmínek v této části města.
  S pozdravem:
  Karel Juklíček

  Odpovědět
  • Karel Juklíček

   Upřesňuji, jedná se o změnu ÚPmKV B2000/2,5 z roku 2001.

   Odpovědět
 3. Jaroslav Štěrba

  Dobrý den,

  dnes večer (30.9. cca ve 21:30) jsem vyplňoval pocitovou mapu města.
  Vyplnil jsem data za část parkování (12 míst) a MHD (návrh nové autobusové linky), bohužel při přechodu na další část zadávání se mi místo formuláře zobrazily výsledky bez možnosti anketu dokončit.

  Existuje nějaký způsob, jak předat mé podněty
  Bohužel jsem se o anketě dozvěděl až v tomto týdnu a k vyplnění jsem se dostal až dnes, nicméně jsem neočekával, že akce bude uzavřena v průběhu večera.

  Předem díky za odpověď.
  Jaroslav Štěrba

  Odpovědět
  • Petr Macejka

   Dobrý den,
   těší nás Váš zájem a budeme rádi, když nám své podněty zašlete v jakékoli formě na emailovou adresu:
   pavel.rohac.ml@udimo.cz
   S pozdravem
   PR

   Odpovědět
 4. Petra Hnátková

  Vážení zastupitelé a radní Statutárního města Karlovy Vary,
  v rámci zvýšení bezpečnosti dopravy (jak automobilové, tak pro pěší), bychom nutně potřebovali přechod pro chodce u mateřské školy Javorová ve Staré Roli. V okolí mateřské školky není jediný přechod a že ten by se přes frekventovanou silnici směrem na Mezirolí opravdu hodil. Jsme nuceni, a s námi všichni ostatní rodiče, přebíhat vozovku s dětmi v náručí (jinak v plném provozu ani nelze). Dovoluji si Vás tímto požádat o zařazení požadavku na přechod pro chodce u mateřské školky Javorová přes vozovku ke kostelu Na nebevstoupení Páně ve Staré Roli do připravovaného plánu mobility.

  Pokud bychom Vás eventuelně mohli požádat o sdělení způsobu rychlejšího řešení tohoto požadavku, prosím o informaci na koho se obrátit.

  Velmi děkuji
  S pozdravem

  Ing. Petra Hnátková
  Partyzánská 3, 360 17 Karlovy Vary – Stará Role
  email:petrushe@seznam.cz

  Odpovědět
  • Pavel Roháč

   Dobrý den,
   děkuji Vám za příspěvek a současně bych se Vám chtěl omluvit se za takto pozdní odpověď. V současné době dopracováváme Analytickou část, Vaši informaci evidujeme a budeme se jí zabývat až v Návrhové části projektu.
   Vzhledem ke koncepční povaze projektu doporučujeme pro rychlejší řešení tohoto problému příspěvek směrovat na Odbor dopravy magistrátu města KV, přičemž bych Vás chtěl také požádat, abyste tento námět (případně i další náměty na zlepšení) zakreslila do pocitové mapy, která je součástí Plánu mobility a kterou najdete na odkazu:
   https://www.pocitovemapy.cz/doprava-karlovy-vary-2018/
   Děkuji a ještě jednou se omlouvám za časovou prodlevu.

   Odpovědět

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

NA ZPRACOVÁNÍ SE PODÍLÍ:

ZADAVATEL
Statutární město Karlovy Vary

ZPRACOVATEL
UDIMO, spol. s r.o.

ŘÍDÍCÍ VÝBOR
Členy výrobního výboru jsou zástupci zadavatele, tedy Statutárního města Karlovy Vary, kteří mají v kompetenci řídit tento projekt ze strany města.

PRACOVNÍ SKUPINY
Pracovní skupiny jsou tvořeny z řad zástupců objednatele, zpracovatele a odborníků na danou oblast věnující se všem konkrétním dílčím tématům v rámci Plánu mobility.

VEŘEJNOST
Odborná a laická veřejnost, která byla ochotna zúčastnit se některých z dopravních průzkumů, osobních a veřejných setkání, případně se na obsahu podílela prostřednictvím fyzické a elektronické konverzace.

Archavary

PODNIKATELSKÝ SEKTOR
V rámci projektu bylo osloveno několik velkých zaměstnavatelů v regionu, kteří pro zkvalitnění obsahu dobrovolně poskytli svá interní data.

Grandhotel Pupp
Grandhotel Ambassador
Léčebný hotel Smetana Vyšehrad

VEŘEJNÝ A NEZISKOVÝ SEKTOR
Kancelář architektury města Karlovy Vary
Dopravní podnik Karlovy Vary